fbpx

Kulinarna podróż  przez dawne polskie miasto.

Event UKRAINA Lwów

 • Szacowany budżet

  od 600 PLN

 • rodzaj podróży

  grupy min. 8 osób, max do 25 osób

 • czas trwania

  3 dni

 • Start

  Łódź, Polska

  przez Kielce, Tarnów, Przemyśl

 • Ostateczny cel

  Lwów, Ukraina

Nasza Trasa


Lwów to nie tylko dawne polskie miasto, ale naszym zdaniem najpiękniejsze miasto dawnej Galicji. Miasto które zachwyca, inspiruje, smakuje, ciekawi...

CZWARTEK/PIĄTEK

Wyjeżdżamy w nocy z czwartku na piątek (by nie tracić dnia na podróż). Godz. 24.00 Miejsce zbiórki: ustalane indywidualnie


PIĄTEK

Rankiem jesteśmy już w Lwowie, gdzie jemy śniadanie w jednej z lokalnych małych restauracji. Chwila na odpoczynek i odświeżenie się, po czym zostawiamy bagaże w hotelu i udajemy się na zwiedzanie miasta z profesjonalną, licencjonowaną przewodniczką, w godzinach 12.00-15.00. Odwiedzimy najciekawsze zakątki i zabytki centrum miasta, zobaczymy zabytki architektury sakralnej różnych wyznań (czas trwania ok 3-4 h). Później czas wolny i chwila na odświeżenie się oraz oczywiście wieczorne wyjście, gdzie odwiedzimy sławne lokale grupy!Fest oraz wiele inne, które w ten wieczór nas smacznie ugoszczą.

Bo gdzie jeszcze ludziom Tak dobrze jak tu?
Tylko we Lwowie!
Gdzie śpiewem cię tulą  l budzą ze snu?
Tylko we Lwowie!

Włóczęgi

SOBOTA

Następnego dnia po pożywnym śniadaniu w hotelu ponownie wybieramy się na zwiedzanie miasta z naszą przewodniczką (ok.3-4 h). Mnóstwo ciekawostek i niusów, miejsc tajnych i poufnych... taką bombę zapewnia nam nasza pani przewodnik!!! Sobotnie popołudnie ponownie każdy może zaaranżować sobie sam, a wieczorem udamy ponownie na nocne zwiedzanie miasta z naszym opiekunem. Podbijać będziemy wasze kubki smakowe, bo to właśnie jest turystyka kulinarna.


NIEDZIELA

Niedziela to ostatni dzień naszego pobytu we Lwowie. Śniadanie i czas na zakupy .... Lwowski targ, Wernisaż (tj. stragany z lokalnymi produktami, rękodziałami, pchli targ). Po obiedzie ok. 12.00 opuszczamy miasto i wracamy do domu.


MIEJSCA, KTÓRE ODWIEDZISZ Z NAMI

PODOBNE WYDARZENIA

Aromatyczne wino w toskańskiej winnicy- Chianti

Commodo mi euismod diam ac vehicula duis, ut euismod erat posuere velit vel, pretium at pretium. Sapien leo id iaculis fermentum massa nulla, eget vestibulum tempor. Posuere praesent dolor nibh in, ut egestas.

read the full story...

Białe szaleństwo na stokach największego ukraińskiego ośrodka narciarskiego- Bukovel

Pretium suscipit, nunc vestibulum et nisi sociosqu lectus velit, arcu est massa est pharetra in ut, expedita viverra nihil cum elementum et. Varius porttitor class nec elit consectetuer, lorem ac luctu.

read the full story...